Samar İnşaat Hakkında

Samar İnşaat olarak; inşaat, gıda ve makine adına, bu üç sektörde 2008 yılından beri, halkımıza hizmet etme gayreti içindeyiz. İlkeler üzerine kurulmuş bir şirket olarak kendimize çeşitli hedefler koymuş bulunmaktayız. 

Bu hedeflere ulaşırken bulunduğumuz her sektörde

  • Hedefimiz kalitemizi ortaya koymaktır.. İşimizi kaliteli yapmak asla ödün vermemek  ana ilkemizdir.Kalitemizin farkımızı ortaya koyacağına inanmaktayız.
  • İşlerimizi yaparken  çevreye zarar vermeden ve çevre bilinci içinde hareket etmekteyiz..
  • Yaptığımız işlerde hem çalışanlarımız için ve hem de müşterilerimiz için insan sağlığı ve mutluluğunu ön planda tutmaktayız.  

Bizler, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu anlayış, kaliteyi sadece kullanılan malzemelerde değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi ana ilklerimizde belirttiğimiz kriterler içerisinde hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahiptir.

  • Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize güven duymalarını sağlayan en temel özelliklerdir.
  • Hizmet verebileceğimiz konular dışında uzmanı olmadığımız hiçbir konuda hiç bir işin içinde olmayacağımızı belirtiriz.
  • Eğer Samar bir işe talip ise o işi en iyi ,en ucuz ve en hızlı yapacağını bilerek o işe girmiş demektir.
  • Samar olarak bulunduğumuz sektörde  teknolojinin tüm gelişmelerini takip etmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
  • Asla her şeyi en iyi biz biliriz demiyoruz. Ama her şeyin en iyisini sizin ve bizim için araştırıp ortaya koyacağımızın garantisini veriyoruz.
  • Samar Şirketi; işverini, danışmanları ve işçileri ile bir aile bilinciyle hareket etmektedir. 

Şirket politikası olarak işverenin her dediğini  kanun gibi kabul eden çalışanlar istemiyoruz. İşle ilgili fikrini söyleyen , bu fikri savunabilen  hedeflere ulaşmamız için fikir üreten  kişilerle çalışıyor ve çalışmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hedefimiz

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Amacımız

Bilim ve teknik içinde Yüksek standartlı kaliteli hizmet ve malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.